Lav
Publiseres monthly. Av de 35 publiseringene som er registrert her, fra 2023-11-16 til 2026-09-18, endte det faktiske tallet over prognosen 11 ganger, under 18 ganger og i tråd med den 6 ganger. Det typiske avviket mellom prognose og faktisk tall er 0.2%.
65 flere i omfanget
Aug76.3%76.4% · 76.3%
| Periode | Faktisk | Prognose | Tidligere |
|---|---|---|---|
| Aug | 76.3% | 76.4% | 76.3% |
| Jul | 76.3% | 76.3% | 76.2% |
| Jun | 76.1% | 76.2% | 76.1% |
| May | 76.2% | 76.2% | 76.1% |
| Apr | 76.1% | 75.8% | 75.7% |
| Mar | 75.7% | 76.3% | 76.1% |
| Feb | 76.3% | 76.2% | 76.3% |
| Jan | 76.2% | 76.5% | 75.7% |
| Dec | 76.3% | 76% | 76.1% |
| Oct | 75.9% | 75.9% | 76% |
| Nov | 76% | 75.8% | 75.9% |
| Sep | 75.9% | 77.3% | 75.9% |
| Aug | 77.4% | 77.4% | 77.4% |
| Jul | 77.5% | 77.5% | 77.7% |
| Jun | 77.6% | 77.4% | 77.5% |
| May | 77.4% | 77.7% | 77.7% |
| Apr | 77.7% | 77.8% | 77.8% |
| Mar | 77.8% | 78% | 78.2% |
| Feb | 78.2% | 77.8% | 77.7% |
| Jan | 77.8% | 77.7% | 77.5% |
| Dec | 77.6% | 77% | 77% |
| Nov | 76.8% | 77.3% | 77% |
| Oct | 77.1% | 77.2% | 77.4% |
| Sep | 77.5% | 77.8% | 77.8% |
History goes back to 2023, which is as far as our data provider carries it.