Lav
Publiseres quarterly. Av de 13 publiseringene som er registrert her, fra 2023-12-08 til 2026-09-14, endte det faktiske tallet over prognosen 8 ganger, under 5 ganger og i tråd med den 0 ganger. Det typiske avviket mellom prognose og faktisk tall er 0.5%.
7 flere i omfanget
Jul80.7%82.4% · 82.2%
| Periode | Faktisk | Prognose | Tidligere |
|---|---|---|---|
| Jul | 80.7% | 82.4% | 82.2% |
| Jun | 82.3% | 82% | 82.2% |
| May | 82.5% | 80.5% | 80.4% |
| Q4 | 78.5% | 78.4% | 78.9% |
| Q3 | 78.5% | 79.3% | 77.6% |
| Q2 | 79.3% | 78.8% | 79.9% |
| Q1 | 80.1% | 79.8% | 79.7% |
| Q4 | 79.8% | 79.3% | 79.4% |
| Q3 | 79.3% | 78.9% | 79.1% |
| Q2 | 79.1% | 78.4% | 78.6% |
| Q1 | 78.5% | 78.8% | 78.6% |
| Q4 | 78.7% | 80.2% | 78.8% |
| Q3 | 79.7% | 81% | 79.6% |
History goes back to 2023, which is as far as our data provider carries it.