3-Month Bill Auction

Íseal

An chéad eisiúint eile26 Deireadh Fómhair 2026 ag 15:305d
Réamhaisnéis4.009%
Roimhe4.095%
TábhachtÍseal

Stair feidhmíochta

Foilsithe weekly. As na 8 eisiúintí atá coinnithe anseo, ó 2026-08-31 go 2026-10-19, tháinig an fíorthoradh os cionn na réamhaisnéise 6 uair, faoina bhun 2 uair, agus ar comhchéim léi 0 uair. Is í 0.081% an bhearna thipiciúil idir an réamhaisnéis agus an fíorthoradh.

Cad a bhogann sé seo anseo

Innéacsanna Airgeadra

65 eile sa raon

Eisiúintí roimhe seo 24

19 DFómh 20264.095%4.009% · 4.085%

4.15%3.55%
0506070708090910
TréimhseFíorRéamhaisnéisRoimhe
19 DFómh 20264.095%4.009%4.085%
13 DFómh 20264.085%4.009%4.05%
5 DFómh 20264.05%4.109%4.11%
28 MFómh 20264.11%4.009%4.015%
21 MFómh 20264.015%3.909%3.97%
14 MFómh 20263.97%3.809%3.8%
8 MFómh 20263.8%3.7999%3.77%
31 Lún 20263.77%3.7999%3.715%
24 Lún 20263.715%—3.715%
17 Lún 20263.715%—3.735%
10 Lún 20263.735%—3.75%
3 Lún 20263.75%—3.815%
27 Iúil 20263.815%—3.73%
20 Iúil 20263.73%—3.76%
13 Iúil 20263.76%—3.735%
6 Iúil 20263.735%—3.74%
29 Meith 20263.74%—3.695%
22 Meith 20263.695%—3.64%
15 Meith 20263.64%—3.64%
8 Meith 20263.64%—3.63%
1 Meith 20263.63%—3.595%
26 Beal 20263.595%—3.6%
18 Beal 20263.6%—3.61%
11 Beal 20263.61%—3.61%

History goes back to 2023, which is as far as our data provider carries it.