Nízká
Zveřejňováno monthly. Z 35 zveřejnění v období od 2023-11-13 do 2026-09-11 byla skutečnost vyšší než prognóza 20krát, nižší 15krát a shodná s prognózou 0krát. Typický rozdíl mezi prognózou a skutečností je 2.4%.
Jul10.4%11% · 11.5%
| Období | Skutečné | Odhad | Předchozí |
|---|---|---|---|
| Jul | 10.4% | 11% | 11.5% |
| Jun | 11.8% | 12% | 12.8% |
| May | 13.7% | 9% | 11.7% |
| Apr | 11.4% | 19% | 21.7% |
| Mar | 21.2% | 13.2% | 15.6% |
| Feb | 15.6% | 14.5% | 19.7% |
| Jan | 18.8% | 15.8% | 16.5% |
| Dec | 16.3% | 13.2% | 14.9% |
| Nov | 14.2% | 14.5% | 15.3% |
| Oct | 15% | 12% | 14.9% |
| Sep | 14.3% | 9% | 13.1% |
| Aug | 12.2% | 11% | 13.3% |
| Jul | 13% | 13.5% | 15% |
| Jun | 14.7% | 15.1% | 17.6% |
| May | 17.7% | 7.5% | 11.7% |
| Apr | 11.5% | 7.8% | 9.6% |
| Mar | 9.2% | 10.5% | 12.2% |
| Feb | 12.2% | 9% | 12.6% |
| Jan | 12.5% | 12.9% | 14% |
| Dec | 13.5% | 15.6% | 16.6% |
| Nov | 16.4% | 14.1% | 15.5% |
| Oct | 15% | 17% | 16.4% |
| Sep | 15.9% | 9% | 13.7% |
| Aug | 13.3% | 6.4% | 5.8% |
Část historie se nepodařilo načíst.
History goes back to 2023, which is as far as our data provider carries it.